Šaldytuvas Berk BRT-851 цена
Šaldytuvas Berk BRT-851 цена
Berk BRT-851 W šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.40 eur/mėn |
|
122.40 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
122.40 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Šaldytuvas Berk BRT-851 W |
|
122.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
122.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 18:21
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4744589013339 |
| Gamintojo kodas | brt-851 w |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 139kwh |
| Bendra talpa | 102l |
| Šaldytuvo talpa | 88l |
| Šaldiklio talpa | 14l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 24kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 56.5cm |
| Svoris | 56.5kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Показать больше | |


















