Šaldytuvas Berk BRD-1455 цена
Šaldytuvas Berk BRD-1455 цена
Berk BRD-14551 W šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.98 eur/mėn |
|
185.89 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
185.89 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Šaldytuvas Berk BRD-14551 W |
|
185.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
185.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Šaldytuvas BERK BRD-14551 SKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 229.9 € |
|
209.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 18:19
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4744589011021 |
| Gamintojo kodas | brd-1455 w |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 215kwh |
| Bendra talpa | 206l |
| Šaldytuvo talpa | 169l |
| Šaldiklio talpa | 37l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 143cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 39kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |



















