Šaldytuvas Berk BRC-1855E цена
Šaldytuvas Berk BRC-1855E цена
Berk BRC-1855E NFWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479.0 € |
|
382.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 22:07
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4744589011892 |
| Gamintojo kodas | brc-1855e nfw |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 270kwh |
| Bendra talpa | 271l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 64l |
| Temperatūra šaldiklyje | -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 62.5cm |
| Svoris | 58kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | Šalto oro cirkuliacija; lentynos iš grūdinto stiklo |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | multi airflow, fast freeze, no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |















