Šaldytuvas Berk BRC-1855 цена
Šaldytuvas Berk BRC-1855 цена
Šaldytuvas BERK BRC-18551 WKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 259.9 € больше |
|
244.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Berk BRC-18551 Wбольше |
|
245.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
245.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Berk BRC-18551 W šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.00 eur/mėn больше |
|
257.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
257.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Šaldytuvas Berk BRC 18551 WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
288.10 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
288.10 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas Berk BRC 18551 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
296.74 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
296.74 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:50
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4744589012738 |
| Gamintojo kodas | brc-18551e nf w |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 275kwh |
| Bendra talpa | 253l |
| Šaldytuvo talpa | 182l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis, mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 52kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |






















