Šaldytuvas Berk BMB-64 цена
Šaldytuvas Berk BMB-64 цена
Šaldytuvas Berk BMB-64 Wбольше |
|
90.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
90.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Berk BMB-64 W šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.04 eur/mėn больше |
|
90.40 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
90.40 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Šaldytuvas Berk BMB-64 SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 140.0 € больше |
|
105.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 13:14
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4744589013537 |
| Gamintojo kodas | bmb-64 w |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Bendra talpa | 67l |
| Šaldytuvo talpa | 64l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | n/aval. |
| Užšaldymo galia | n/akg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 63.5cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 17kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 2 |
| Показать больше | |


















