Mikrobangų krosnelė BERK BM 720 MB цена
Mikrobangų krosnelė BERK BM 720 MB цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-07 15:37
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 4744589010550 |
| Gamintojo kodas | bm-720mb |
| Tipas | mikrobanginė orkaitė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.7cm |
| Plotis | 44.2cm |
| Gylis | 35.8cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | smart clean; 35 min. laikmatis; atitirpinimo funkcija; 5 galios lygiai |
| Показать больше | |















