Šaldiklis Berk BFT-841 цена
Šaldiklis Berk BFT-841 цена
Berk BFT-841 W šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.30 eur/mėn |
|
145.79 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
145.79 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Šaldiklis Berk BFT-841 W |
|
145.79 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
145.79 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Šaldiklis BERK BFT-841 WKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 159.9 € |
|
149.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 18:20
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 4744589013346 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | bft‑841 w |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 156kwh |
| Bendra talpa | 60l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 2.4kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 48cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 21kg |
| Energijos sąnaudos | 0.43kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Показать больше | |
















