Gartraukis Berdsen BT-227 цена
Gartraukis Berdsen BT-227 цена
Pakabinamas šviestuvas Nerūdijančio plieno virtuvės gartraukis, 35cm skersmuo, g.. |
|
235.03 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
235.03 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sieninis gartraukis BT-227 35 cm juodos spalvos |
|
235.13 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
235.13 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 10:33
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5908220478034 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | bt-227 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | 550m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 550m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 35cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 35cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | automatinis išsijungimas, angliniai filtrai komplekte, led apšvietimas, plaunamas filtras |
| Показать больше | |

















