Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001 цена
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001 цена
Beper P101FRI001Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.7 € |
|
46.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001, juoda, 1000 W, 2 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
47.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.99 € |
|
52.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Beper P101FRI00110 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
46.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
46.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Beper P101FRI001Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.7 € |
|
46.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001, juoda, 1000 W, 2 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
47.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001, juoda, 1000 W, 2 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
47.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gruzdintuvė Beper P101FRI001 |
|
50.48 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
50.48 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Beper P101FRI001 |
|
51.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
51.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper P101FRI001 |
|
52.74 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
52.74 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.99 € |
|
52.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
55.63 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
55.63 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper P101FRI001 2 L Autonominės 1000 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda |
|
56.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
56.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI001Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
58.41 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
58.41 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 21:57
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8056420221770 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 2l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 1000w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 27cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 20.5cm |
| Svoris | 2.88kg |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas |
| Показать больше | |




































