Kavos aparatas Beper BC.040N цена
Kavos aparatas Beper BC.040N цена
Beper BC.040NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 53.49 € |
|
35.09 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kavos aparatas Beper BC.040NIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
34.49 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
34.49 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper BC.040N Black kavos aparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
34.49 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
34.49 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Beper BC.040N |
|
34.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
34.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper BC.040NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 53.49 € |
|
35.09 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beper BC.040N |
|
35.48 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
35.48 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kavos aparatas Espresso kavos virimo aparatas Beper BC.040N |
|
36.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
36.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Beper BC.040N Rankinis Espreso kavos aparatas |
|
40.29 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
40.29 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kavos aparatas Beper BC.040NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
40.82 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
40.82 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 03:42
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 1249634226793 |
| Kavos aparato tipas | rankinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 400w |
| Aukštis | 19.4cm |
| Plotis | 13.5cm |
| Svoris | 1kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas |
| Vandens talpa | -l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | Įjungimo / išjungimo indikatorius |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Kita informacija | 3 puodeliai |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |




























