Bėgimo takelis Xblitz X-RUNNER, sulankstomas
Bėgimo takelis Xblitz X-RUNNER, sulankstomas
X-RUNNER ELEKTRINIS SULANKSTOMAS BĖGIMO TAKELISPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
269.35 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
269.35 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Xblitz X-RUNNER ELECTRIC FOLDABLE TREADMILL |
|
285.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
285.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
X-RUNNER ELECTRIC FOLDABLE TREADMILL |
|
298.03 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
298.03 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:29
! Сообщить об ошибке| Марка | XBLITZ |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5902479677279 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Maks. naudotojo svoris | 100kg |
| Treniruoklio svoris | -kg |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | - |
| Ilgis | 123cm |
| Plotis | 57cm |
| Aukštis | 11cm |
| Ilgis | -cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Показать больше | |

























