Ėjimo takelis Hammer Walk 2.0 цена
Ėjimo takelis Hammer Walk 2.0 цена
Ėjimo takelis Hammer Walk 2.0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 583.0 € |
|
406.56 €*
|
B магазин pigu.lt |
Treadmill/walking belt HAMMER Walk 2.0 |
|
449.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
449.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Bėgimo takelis Hammer WalkingPad 2.0 13007, 1300 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
449.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis Hammer WalkingPad 2.0 13007, 1300 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
449.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 20:01
! Сообщить об ошибке| Марка | HAMMER |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 4005251130076 |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Įkalnės kampas | - |
| Maks. naudotojo svoris | 120kg |
| Treniruoklio svoris | 28kg |
| Programų kiekis | 13 |
| Transportavimo ratukai | - |
| Ilgis | 128cm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | 105cm |
| Pakuotės dydis | 128x58x16cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, laiką, sudegintas kalorijas |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Показать больше | |













