Bėgimo takelis Spokey LEAN цена
Bėgimo takelis Spokey LEAN цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SPOKEY |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5905339461490 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 1-15% |
| Maks. naudotojo svoris | 130kg |
| Treniruoklio svoris | 41kg |
| Programų kiekis | 12 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 151cm |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 116cm |
| Ilgis | 125cm |
| Pakuotės dydis | 162 x 77 x 26cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, širdies ritmą |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Показать больше | |












