Bėgimo takelis Kettler Alpha Run 200 цена
Bėgimo takelis Kettler Alpha Run 200 цена
Kettler Bėgimo takelis Alpha Run 200 |
|
1169.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1169.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 09:32
! Сообщить об ошибке| Марка | KETTLER |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 7640119481272 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 0-12% |
| Maks. naudotojo svoris | 130kg |
| Treniruoklio svoris | 90kg |
| Greitis | 0,8 - 18 km/h |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | 32 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 135cm |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 145cm |
| Ilgis | 135cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | greitis, laikas, atstumas, sudegintos kalorijos, pulsas, dabartinis greitis ir įkalnė, vidutinis greitis |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Показать больше | |
























