Batų suoliukas VASAGLE LBS73MB цена
Batų suoliukas VASAGLE LBS73MB цена
Songmics Vasagle Batų laikiklis su sėdyne |
|
43.91 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
43.91 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Sėdimoji batų lentyna LBS73MB |
|
53.50 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
53.50 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Batų suoliukas su lentynomis VASAGLE LBS73MBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
55.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Batų lentyna su sėdima vieta VASAGLE, 73x30x45 cm |
|
64.49 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
64.49 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 07:07
! Сообщить об ошибке| Марка | VASAGLE |
| Категория | Тумбы для обуви |
| Продукт код | 6955880393862 |
| Tipas | batų lentynos |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 70cm |
| Aukštis | 45cm |
| Gylis | 30cm |
| Stilius | industrinis |
| Kilmės šalis | eu |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |













