Baracuda BGH-031 kriauklė, balta цена
Baracuda BGH-031 kriauklė, balta цена
Baracuda BGH-031 Conch WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.0 € |
|
14.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Baracuda BGH-031 Conch WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.0 € |
|
14.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Baracuda BGH-031 Conch WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
14.59 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
14.59 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Baracuda BGH-031 Conch WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
15.32 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
15.32 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Baracuda BGH-031 Conch White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.99 €
|
B магазин rde.lt |
Baracuda BGH-031 Conch White |
|
16.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
16.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Baracuda BGH-031 Conch White |
|
18.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
18.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Baracuda BGH-031 Conch Baltas |
|
19.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
19.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 01:39
! Сообщить об ошибке| Марка | BARACUDA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 3858894509225 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Jautrumas (dB/mW) | 118 |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 307g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |


















