Axis Q6078-E цена
Axis Q6078-E цена
Axis Communications AXIS Q6078-E PTZ kamera |
|
4149.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
4149.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Kupolinė kamera AXIS Q6078-E 50HzKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4790 € |
|
4590.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Camera Q6078-E 50HZ 02147-002 |
|
3951.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
3951.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Axis Q6078-E, 2160p(4K), Ultra HD, 50HZ, 20x Optical Zoom, IK10, White 02147-002 |
|
3953.85 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
3953.85 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Axis Netzwerkkamera PTZ Dome Q6078-E 50HZ UHD 4K | 02147-002 | 7331021073678 |
|
4060.75 €
|
B магазин multo.eu |
Axis Communications AXIS Q6078-E PTZ kamera |
|
4149.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
4149.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
"Axis Netzwerkkamera PTZ Dome Q6078-E 50HZ UHD 4K"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
4308.79 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
4308.79 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
AXIS Q6078-E PTZ vaizdo įrenginys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 724.33 eur/mėn |
|
4345.99 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
4345.99 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
"Axis Netzwerkkamera PTZ Dome Q6078-E 50HZ UHD 4K"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
4524.22 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
4524.22 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Kupolinė kamera AXIS Q6078-E 50HzKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4790 € |
|
4590.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kupolinė kamera AXIS Q6078-E 50HzKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4790 € |
|
4590.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:15
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 7331021073678 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66, IP67 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | Q6078-E 50Hz |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 0.512 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2160p@60fps |
| Darbinė temperatūra | 50 |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Montavimas | Prie sienos |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | RJ-45 |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.5" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 3840 x 2160 |
| Optinis priartinimas | x20 |
| Skaitmeninis priartinimas | x 12 |
| WDR technologija | + |
| Santykis signalas/triukšmas | > 55 dB |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 88.4 |
| Judesio aptikimas | + |
| Показать больше | |































