Axis Q3538-SLVE цена
Axis Q3538-SLVE цена
„Axis Axis 02463-001“ pramoninė kamera, į ausį įdedama IP apsaugos kamera, skirt..больше |
|
2269.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
2269.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Kupolinė kamera AXIS Q3538-SLVEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2829 € |
|
2699.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Axis M3057-PLR MK II, 2016x2016p, White 02457-001больше |
|
1149.48 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
1149.48 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
NET CAMERA Q3538-SLVE 8MP/02463-001 AXIS |
|
1958.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1958.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Axis Axis 02463-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
2110.55 €
|
B магазин percte.eu |
Axis Netzwerkkamera Fix Dome Q3538-SLVE 8 MP | 02463-001 | 7331021077812 |
|
2119.40 €
|
B магазин multo.eu |
Axis Axis 02463-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
2134.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Axis Axis 02463-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
2155.30 €
|
B магазин enter24.eu |
„Axis Axis 02463-001“ pramoninė kamera, į ausį įdedama IP apsaugos kamera, skirt..больше |
|
2269.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
2269.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Kupolinė kamera AXIS Q3538-SLVEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2829 € |
|
2699.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kupolinė kamera AXIS Q3538-SLVEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2829 € |
|
2699.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:23
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 7331021077812 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP6K9K, IP66, IP67, IP68 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 28 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | Q3538-SLVE |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2160p@60fps |
| Darbinė temperatūra | 55 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie lubų |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | DC-In |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/1.2" |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 3840 x 2160 |
| WDR technologija | + |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 12.9 |
| Judesio aptikimas | + |
| Показать больше | |





























