AXIS Q3536-LVE цена
AXIS Q3536-LVE цена
AXIS Q3536-LVE - Netzwerk-Überwachungskamera - Kuppel - Vandalismussicher / Wett.. |
|
1179.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1179.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kamera IP Axis AXIS Q3536-LVE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Kuppel - Vandalism.. |
|
1179.60 €
|
B магазин multo.eu |
AXIS 4MP Dome Q3536-LVE 29mm NetzwerkkameraPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1182.65 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
1182.65 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
AXIS 4MP Dome Q3536-LVE 29mm NetzwerkkameraIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1253.61 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
1253.61 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Axis Q3536-LVE, 29mm, 1512p, 4MP, White 02224-001 |
|
1492.61 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
1492.61 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
„Axis AXIS Q3536-LVE“ IP kamera – tinklo stebėjimo kamera – kupolinė – atspari v.. |
|
1585.26 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
1585.26 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:41
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 7331021071674 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 28 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | Q3536-LVE 9 mm |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Darbinė temperatūra | 55 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie lubų |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 2 x 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/1.8" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2688 x 1512 |
| WDR technologija | + |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 8.6 |
| Judesio aptikimas | + |
| Показать больше | |





























