Axis P1465-LE цена
Axis P1465-LE цена
AXIS P1465-LE tinklo kamera Bullet 2 MPбольше |
|
819.32 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
819.32 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Kamera su korpusu AXIS P1465-LE 29mmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1329 € больше |
|
1269.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
AXIS P1465-LE tinklo kamera Bullet 2 MPбольше |
|
819.32 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
819.32 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Axis Netzwerkkamera Bullet P1465-LE 29 mm 2 MP | 02340-001 | 7331021076105больше |
|
845.20 €
|
B магазин multo.eu |
NET CAMERA P1465-LE 29MM/02340-001 AXIS |
|
873.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
873.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AXIS P1465-LE 29MM/ 02340-001 vaizdo įrenginys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 150.00 eur/mėn |
|
899.99 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
899.99 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Axis P1465-LE 29mm, 1080p, 2MP, Optimized IR, WDR, Lightfinder 2.0, White 02340-..больше |
|
920.79 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
920.79 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
NET CAMERA P1465-LE/02339-001 AXIS |
|
933.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
933.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Axis Axis 02340-001 kamera przemysłowa Pocisk Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz .. |
|
933.67 €
|
B магазин percte.eu |
Axis Axis 02340-001 kamera przemysłowa Pocisk Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz .. |
|
940.75 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Axis Axis 02340-001 kamera przemysłowa Pocisk Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz .. |
|
951.90 €
|
B магазин enter24.eu |
Kamera su korpusu AXIS P1465-LE 29mmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1329 € больше |
|
1269.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kamera su korpusu AXIS P1465-LE 29mmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1329 € больше |
|
1269.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:10
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 7331021076105 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66, IP67 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 28 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | P1465-LE-3 |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@60fps |
| Darbinė temperatūra | -40 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie lubų |
| Atminties talpa | 1 GB |
| Jungtys | Mic |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.8" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 1920 x 1080 |
| Optinis priartinimas | x 3 |
| WDR technologija | + |
| Santykis signalas/triukšmas | > 55 dB |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 29 |
| Judesio aptikimas | + |
| Показать больше | |










































