Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71645X цена
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71645X цена
Asus Laptop Asus ExpertBook B1 B1503 Core 5 120U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (B15.. |
|
700.81 €
|
B магазин percte.eu |
ASUS B1503CVA-S71645X Notebook Intel Core 5 120U 15.6inch FHD LED 16GB DDR5 512G.. |
|
749.30 €
|
B магазин multo.eu |
ASUS ExpertBook B1503CVA Core 5 120U/16GB/512/WIN11P B1503CVA-S71645X |
|
750.00 €
|
B магазин nesiojami.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 12:43
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711387889039 |
| Kompiuterio paskirtis | verslui |
| Procesoriaus tipas | intel core 5 |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512gb |
| Diskas SSD M.2 | -gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota intel |
| Operacinė sistema | windows 11 professional |
| Ekrano dydis | 15.6" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Matinis ekranas | + |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel core 5 120u |
| Atminties tipas | ddr5 |
| Atminties dažnis | -mhz |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | intel (r) iris graphic |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | + |
| USB 3.0 | + |
| USB-C | + |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| Garso plokštė | Įmontuoti „dolby“ garsiakalbiai |
| Integruota Web kamera | + |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | plastikas |
| Populiariausi modeliai | asus expertbook |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Показать больше | |
























