Logitech Astro A40TR цена
Logitech Astro A40TR цена
Žaidimų Ausinės Astro Gaming A40TR juodos + MIXAMP M80 (suderinamos su XBox One).. |
|
119.99 €
|
B магазин primtech.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-21 17:12
! Сообщить об ошибке| Марка | Logitech |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 509920608292 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 48Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 24000hz |
| Svoris | 360g |
| Priedai | mixamp pro valdymo panelė |
| Показать больше | |






























