Asko W6098X.W цена
Asko W6098X.W цена
ASKO W6098X.W/3 Skalbimo mašinaTurime sandėlyje.Pristatymas per 48 val.OFICIALUS PARTNERIS,OFICIALI GARANTIJA.Plačiau: |
|
1439.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1439.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Asko W6098X.WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1799.00 €
|
B магазин technorama.lt |
Skalbimo mašina Asko W6098X.WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1799.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Asko, 9 kg, gylis 58,5 cm, 1800 rpm - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1799.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 26.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
1799.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 26.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 21:27
! Сообщить об ошибке| Марка | ASKO |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 3838782660016 |
| Gamintojo kodas | w6098x.w/3 |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4900l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1800aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 210min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 58.5cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |




















