Džiovyklė Asko T608HX.W цена
Džiovyklė Asko T608HX.W цена
ASKO T608HX.W DžiovyklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1149.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
1149.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Asko, 8 kg, gylis 56,8 cm - DžiovyklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1259.00 €
|
B магазин elesen.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-14 19:31
! Сообщить об ошибке| Марка | ASKO |
| Категория | Сушильные машины |
| Продукт код | 3838782010989 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 177kwh |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Triukšmingumo lygis | 64db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 65.4cm |
| Svoris | 57kg |
| Galia | 2000w |
| Valdymas | mygtukinis |
| Programų skaičius | 6 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Показать больше | |

















