Džiovyklė Asko T409HS.W цена
Džiovyklė Asko T409HS.W цена
ASKO T409HS.W DžiovyklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
989.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
989.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-05 20:00
! Сообщить об ошибке| Марка | ASKO |
| Категория | Сушильные машины |
| Продукт код | 3838782011252 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a++ |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Džiovinimo trukmė | 220min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Triukšmingumo lygis | 64db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.8cm |
| Svoris | 57kg |
| Valdymas | elektroninis |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Programos | džinsai, marškiniai / palaidinės, greitas džiovinimas, Šilko džiovinimo programa, sintetika, antklodės |
| Показать больше | |

















