Kavos aparatas Ariete 1301 цена
Kavos aparatas Ariete 1301 цена
Ariete 1301 kavos aparatas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.32 eur/mėn |
|
151.91 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
151.91 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
1301 Ariete Espresso kavos aparatas |
|
151.91 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
151.91 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Ariete 1301Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 186.0 € |
|
152.01 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:10
! Сообщить об ошибке| Марка | ARIETE |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 8003705116023 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1100w |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 15cm |
| Svoris | 3.78kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 0.6l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | veiklos kontrolės lemputė |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pagalvėlės |
| Kita informacija | nuimamas vandens bakas |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |































