Siuvimo mašina Archer Everyday цена
Siuvimo mašina Archer Everyday цена
Siuvimo mašina Lucznik Everyday, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 113.9 € |
|
90.31 €*
|
B магазин senukai.lt |
Łucznik EverydayKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
90.31 €*
|
B магазин pigu.lt |
Łucznik Everyday Automatic sewing machine Electromechanical |
|
86.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
86.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Siuvimo mašina Łucznik EverydayPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
86.35 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
86.35 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Łucznik Everyday Automatic sewing machine Electromechanical 5902022182250 |
|
86.65 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
86.65 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Siuvimo mašina Lucznik Everyday, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 113.9 € |
|
90.31 €*
|
B магазин senukai.lt |
Siuvimo mašina Lucznik Everyday, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 113.9 € |
|
90.31 €*
|
B магазин 1a.lt |
Łucznik EverydayKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
90.31 €*
|
B магазин pigu.lt |
Siuvimo mašina Łucznik EverydayIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
90.67 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
90.67 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Lucznik Łucznik Everyday Automatinė siuvimo mašina Elektromechaninė |
|
92.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
92.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Łucznik Everyday Automatic sewing machine Electromechanical |
|
99.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
99.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Łucznik Everyday Automaatne õmblusmasin Elektromehaaniline |
|
107.67 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
107.67 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Siuvimo Mašina łucznik 01.022 |
|
130.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
130.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 05:47
! Сообщить об ошибке| Марка | ARCHER |
| Категория | Швейные машины |
| Продукт код | 5902022182250 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 4.14kg |
| Matmenys | 39 x 19 x 33cm |
| Siuvimo programų skaičius | 16 |
| Siuvimo programos | pagrindinis dygsnys, zigzagas |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | - |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 5mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | - |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | - |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | adatos |
| Показать больше | |

































