Apple iPad Air 13 2026 1TB цена
Apple iPad Air 13 2026 1TB цена
iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi 1TB - Space GrayĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. больше |
|
1509.00 €
|
B магазин cec.lt |
Apple iPad Air 13" (2026) M4 Wi-Fi planšetinis kompiuteris 1 TB Starlight |
|
1509.00 €
|
B магазин bite.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M4 Wi-Fi MH654HC/A, 13", 12GB/1TB, žvaigž.. |
|
1509.00 €
|
B магазин senukai.lt |
Apple iPad Air 13'' M4, 1 TB, Wi-Fi, pilkas - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
1509.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
1509.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 1TB - Blue MH644HC/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
1509.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi 1TB (blau) (MH644TY/A)больше |
|
1433.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1433.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple | iPad Air | Starlight | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | | 12 GB | M4 ..больше |
|
1434.70 €
|
B магазин multo.eu |
Apple | iPad Air | Starlight | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB |.. |
|
1443.94 €
|
B магазин vieni.lt |
Planšetė Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 1TB - Starlight MH654HC/ANemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
1449.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1449.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
APPLE iPad Air | Starlight | 13" | 2732 x 2048 pixels | IPS | 12 GB | M4 chip | ..больше |
|
1461.66 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple | iPad Air | Starlight | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB |.. |
|
1474.80 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Planšetė Apple iPad Air 13" M4 1024GB Wi-Fi Starlight 2732x2048 IPS Bluetooth 6... |
|
1482.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Apple | iPad Air | Starlight | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB |.. |
|
1484.94 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1484.94 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
iPad Air 13 inches WiFi 1TB Space Grey | MH634HC/A | 195950800517больше |
|
1492.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple | iPad Air | Starlight | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB |.. |
|
1495.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1495.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi 1TB - Space GrayĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. больше |
|
1509.00 €
|
B магазин cec.lt |
Apple iPad Air 13" (2026) M4 Wi-Fi planšetinis kompiuteris 1 TB Starlight |
|
1509.00 €
|
B магазин bite.lt |
Planšetė Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 1TB - Space Grey MH634HC/AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
1509.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
1509.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M4 Wi-Fi MH654HC/A, 13", 12GB/1TB, žvaigž.. |
|
1509.00 €
|
B магазин senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M4 Wi-Fi MH654HC/A, 13", 12GB/1TB, žvaigž.. |
|
1509.00 €
|
B магазин 1a.lt |
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 1TB Space Gray MH634HC/ A planšetinis kompiuteris6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 251.50 eur/mėn больше |
|
1509.00 €
|
B магазин rde.lt |
Apple iPad Air 13'' M4, 1 TB, Wi-Fi, pilkas - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
1509.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
1509.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 1TB - Blue MH644HC/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
1509.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air 13" 8 gen. 1 TB Graphite (MH634HC-A) | MH..больше |
|
1517.15 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple | iPad Air | Starlight | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB |.. |
|
1532.07 €
|
B магазин prevo.lt |
Apple | iPad Air | Blue | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 |..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
1532.62 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1532.62 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Apple iPad Air 13 (2026) Wi-Fi, 1TB, Space Gray MH634HC/A |
|
1544.85 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
1544.85 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 08:24
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 195950800746 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 13" |
| Raiška | 2732 x 2048 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 1 tb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 26 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | ipados 26 |
| Baterijos tipas | lithium polymer (lipo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | + |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | 802.11be wi-fi 7 |
| GPS | - |
| Procesoriaus tipas | apple m4 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.616kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Jungties tipas | usb-c |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | kabelis, planšetė |
| Kita informacija | „liquid retina“ ekranas su true tone; touch id viršutiniame mygtuke; suderinama su apple pencil pro ir apple pencil (usb‑c). |
| Gamintojo procesorius | apple m4 |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | aliumininis korpusas |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 28.06cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 21.49cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | ipad air |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 35 |
| Показать больше | |










































