APC SMT3000IC 3000VA, 2700 W цена
APC SMT3000IC 3000VA, 2700 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC Smart SMT3000IC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2329 € |
|
2157.01 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
2157.01 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Smart-UPS 3000VA LCD 230V su SmartConnect |
|
2157.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
2157.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric Smart-UPS, Tower, Smart..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
2252.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
UPS APC Smart-UPS 3000 (SMT3000IC) | SMT3000IC | 0731304337331больше |
|
1892.45 €
|
B магазин enter24.eu |
APC SMT3000IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ld.. |
|
1983.18 €
|
B магазин percte.eu |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
1988.85 €
|
B магазин multo.eu |
APC SMART-UPS 3000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECTPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
2086.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
2086.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC Smart SMT3000IC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2329 € |
|
2157.01 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
2157.01 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC Smart SMT3000IC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2329 € |
|
2157.01 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
2157.01 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Smart-UPS 3000VA LCD 230V su SmartConnect |
|
2157.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
2157.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2158.25 €
|
B магазин baitukas.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2178.16 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2178.16 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2188.72 €
|
B магазин complius.lt |
APC Smart-UPS SMT3000IC - UPS - 2700 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2191.09 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
2191.09 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
APC Smart-UPS SMT3000IC 3000VA, 2700W, IEC SMT3000IC |
|
2205.70 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
2205.70 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2220.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
2220.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2220.46 €
|
B магазин vieni.lt |
APC SMART-UPS 3000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT |
|
2228.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
2228.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric Smart-UPS, Tower, Smart..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
2252.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
2262.75 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
2262.75 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric SMT3000IC, bokštas, SmartCo.. |
|
2285.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
APC SMT3000IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 3 kVA 2.. |
|
2293.26 €
|
B магазин senetic.lt |
SMT3000IC SmartUPS 3kVA 2.7kW Tower SmartConnect |
|
2297.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2297.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC Smart-UPS 3000 VA s LCD displejom, 230 V, s SC | 54113003 | 731304337331 |
|
2389.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2537.66 €
|
B магазин prevo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 20:46
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304337331 |
| Gamintojo kodas | smt3000ic |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 3min. |
| Galingumas (VA) | 1400 |
| Galingumas | 1000w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 52.5kg |
| Išvesties jungtys | smartslot, usb |
| Jungties tipas | nr 5-15r |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 8.6cm |
| Plotis | 43.2cm |
| Gylis | 47.7cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |















































