Monitorius AOC Q32V4 цена
Monitorius AOC Q32V4 цена
Monitorius AOC Q32V4 31,5 colio IPS su QHD raiškos monitoriumi HDMI DisplayPort |
|
164.06 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
164.06 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
LCD Monitor|AOC|Q32V4|31.5"|Business|Panel IPS|2560x1440|16:9|75Hz|Matte|4 ms|Sp.. |
|
165.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
165.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
AOC Q32V4 31.5" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.91 eur/mėn |
|
169.14 €
|
B магазин rde.lt |
AOC | Monitor | Q32V4 | 31.5 " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 |..больше |
|
171.99 €
|
B магазин fortakas.lt |
AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Bl.. |
|
179.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
179.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius AOC Q32V4 31.5" QHD IPS 75Hz 250cd/m2 4msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.0 € больше |
|
181.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Aoc LCD monitorius Q32V4 31.5" 2560 x 1440 2K Ultra HD IPS, 75Hz, 4 ms, VESA, 2 .. |
|
182.90 €
|
B магазин inserv.lt |
AOC V4 Q32V4 computer monitor |
|
183.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
183.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED B.. |
|
191.43 €
|
B магазин baitukas.lt |
AOC | Q32V4 | 32 in | IPS | QHD 2560 x 1440 at 75 Hz | 250 cd/m² | HDMI, Display..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
191.43 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
191.43 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
AOC V4 Q32V4 kompiuterio monitorius, 80 cm (31,5"), 2560 x 1440 taškų, 2K Ultra .. |
|
192.02 €
|
B магазин doberman.lt |
AOC V4 Q32V4 kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseliai 2K Ultra.. |
|
195.96 €
|
B магазин baitera.lt |
AOC | Monitor | Q32V4 | 31.5 " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 |.. |
|
198.69 €
|
B магазин skytech.lt |
AOC V4 Q32V4 kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseliai 2K Ultra.. |
|
200.28 €
|
B магазин senetic.lt |
AOC | Q32V4 | 32 in | IPS | QHD 2560 x 1440 at 75 Hz | 250 cd/m² | HDMI, Display..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
201.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
201.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
AOC | Monitor | Q32V4 | 31.5 " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 |.. |
|
202.26 €
|
B магазин complius.lt |
AOC Q32V4 32" QHD IPS DP/HDMILizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
204.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius AOC V4 Q32V4, 80 cm (31.5"), 2560 x 1440 pixels, 2K Ultra HD, LED, 4 .. |
|
207.14 €
|
B магазин printera.lt |
AOC AOC Q32V4 31.5'' IPS HDMI DP Speakers |
|
209.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
209.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
AOC Q32V4 31.5" Q32V4 |
|
209.45 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
209.45 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
AOC Q32V4 31.5inch IPS with QHD resolution monitor HDMI DisplayPort |
|
211.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
211.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
AOC V4 Q32V4 kompiuterio monitorius 80 cm (31,5 colio) 2560 x 1440 pikselių 2K U.. |
|
213.43 €
|
B магазин freyo.lt |
AOC Q32V4 31.5inch IPS with QHD resolution monitor HDMI DisplayPort |
|
213.94 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
213.94 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius AOC Q32V4 31.5inch IPS with QHD resolution monitor HDMI DisplayPort |
|
219.99 €
|
B магазин primtech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 15:25
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986119900 |
| Įstrižainė | 32" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | 3.5 mm |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1200:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi kabelis |
| Svoris | -kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 42.66cm |
| Plotis | 73.02cm |
| Gylis | -cm |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | monitorius |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |













































































Rytis U.
2023-02-16 17:51:43
Didelis ekranas, jokios spinduliuotes, vienu zodziu klase