Robotas vejapjovė Anthbot Pion 1000 цена
Robotas vejapjovė Anthbot Pion 1000 цена
Vejos robotas Anthbot Pion 1000, 1000m2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699.0 € |
|
549.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-27 22:43
! Сообщить об ошибке| Марка | ANTHBOT |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 5907085526874 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.5ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 12.5kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 1000m² |
| Savybės | mulčiavimas, lietaus jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema |
| Показать больше | |






























