Robotas vejapjovė Anthbot Genie 800 цена
Robotas vejapjovė Anthbot Genie 800 цена
Vejos pjovimo robotas Anthbot Genie 800 1500 m², AI, RTK GPS, 3D kamera, IPX6 |
|
878.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
878.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Vejos pjovimo robotas Anthbot Genie 800, 1500 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1069 € |
|
879.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Vejos robotas Anthbot Genie 800, 1500m² AI, belaidis, RTK GPS, 3D kamera, IPX6Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099.0 € |
|
999.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Vejos pjovimo robotas Anthbot Genie 800 1500 m², AI, RTK GPS, 3D kamera, IPX6 |
|
878.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
878.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Vejos pjovimo robotas Anthbot Genie 800, 1500 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1069 € |
|
879.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Vejos pjovimo robotas Anthbot Genie 800, 1500 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1069 € |
|
879.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Vejos robotas Anthbot Genie 800, 1500m² AI, belaidis, RTK GPS, 3D kamera, IPX6Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099.0 € |
|
999.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Vejos pjovimo robotas Anthbot Genie 800Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1050.28 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
1050.28 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
ANTHBOT Genie800 Mähroboter (105010074) |
|
1098.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1098.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Vejos pjovimo robotas Anthbot Genie 800Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1102.79 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
1102.79 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 12:54
! Сообщить об ошибке| Марка | ANTHBOT |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 8885022190180 |
| Tipas | vejos robotas, vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus talpa | 4ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 12.3kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 1500m² |
| Savybės | mulčiavimas, lietaus jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema, gps |
| Показать больше | |



























