Robotas vejapjovė Anthbot Genie 1000 цена
Robotas vejapjovė Anthbot Genie 1000 цена
Belaidis vejos robotas Anthbot Genie 1000, 2000m2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1299.0 € больше |
|
1099.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Robot koszący Anthbot Genie1000, (2000 m2) rtk + kamera | 105010036 | 8885022190.. |
|
1206.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Robot koszący Anthbot Genie1000, (2000 m2) rtk + kamera | 105010036 | 8885022190.. |
|
1242.30 €
|
B магазин enter24.eu |
ANTHBOT Genie 1000 Mähroboter (105010036) |
|
1265.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1265.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:09
! Сообщить об ошибке| Марка | ANTHBOT |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 5907085526881 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | 5ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 12.3kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 2000m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, mulčiavimas, lietaus jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema, gps |
| Показать больше | |






























