Anker Eufy S1 Pro цена
Anker Eufy S1 Pro цена
Dullkių siurblys - robotas Anker Eufy S1 Pro su „viskas viename“ stotimi, Juodos.. |
|
1173.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1173.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys robotas Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station.. |
|
1174.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Anker Eufy T2080GA1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1770.0 € |
|
1228.92 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Eufy S1 Pro, pilkaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1429 € |
|
1319.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dullkių siurblys - robotas Anker Eufy S1 Pro su „viskas viename“ stotimi, Juodos.. |
|
1173.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1173.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys robotas Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station.. |
|
1174.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Anker Eufy T2080GA1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1770.0 € |
|
1228.92 €*
|
B магазин pigu.lt |
Anker Eufy S1 Pro Gray dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 205.44 eur/mėn |
|
1232.63 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
1232.63 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Anker Eufy S1 ProPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1301.79 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1301.79 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Eufy S1 Pro, pilkaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1429 € |
|
1319.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Eufy S1 Pro, pilkaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1429 € |
|
1319.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dulkių siurblys - robotas Anker Eufy S1 ProIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1366.88 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1366.88 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | .. |
|
1504.20 €
|
B магазин multo.eu |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1549.44 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1549.44 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1551.67 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1551.67 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1560.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1560.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1562.79 €
|
B магазин baitukas.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1576.87 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1576.87 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1605.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1605.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1607.49 €
|
B магазин vieni.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1634.99 €
|
B магазин elektrika.lv |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1668.72 €
|
B магазин baitera.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1670.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1670.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1684.03 €
|
B магазин smartonly.eu |
Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station S1 Pro Wet&Dry Operating.. |
|
1766.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1766.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1834.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1844.39 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 08:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ANKER EUFY |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 194644126162 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 8000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.65cm |
| Plotis | 32.5cm |
| Gylis | 34.7cm |
| Svoris | -kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.25l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 240ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | Įkraunamas akumuliatorius |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 215min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |


































