Amica WAC914ALiSO цена
Amica WAC914ALiSO цена
Skalbimo Mašina - Amica WAC914ALISO |
|
390.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
390.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amica WAC914ALISOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 444.0 € |
|
391.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina Amica Skalbimo mašina WAC914ALiSO | 1194746 | 5906006947460 |
|
389.40 €
|
B магазин enter24.eu |
Skalbimo Mašina - Amica WAC914ALISO |
|
390.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
390.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amica WAC914ALISOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 444.0 € |
|
391.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
AMICA WASHING MACHINE WAC914ALISO |
|
449.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
449.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Wac914aliso |
|
532.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
532.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 01:29
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 5906006947460 |
| Gamintojo kodas | wac914aliso |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 57cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |




























