Amica WA5S814ALiSH цена
Amica WA5S814ALiSH цена
Amica WA5S814ALISHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
390.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina AMICA WASHING MACHINE WA5S814ALISH |
|
390.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
390.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica WA5S814ALISHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
390.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina AMICA WASHING MACHINE WA5S814ALISH |
|
390.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
390.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Стиральная машина Amica Стиральная машина WA5S814ALiSH | 1194745 | 5906006947453.. |
|
416.95 €
|
B магазин enter24.eu |
AMICA WASHING MACHINE WA5S814ALISH |
|
421.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
421.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Wa5s814alish |
|
508.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
508.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 14:09
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 5906006947453 |
| Gamintojo kodas | wa5s814alish |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.47kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 218min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |






























