Amica WA3S712BLiSHB цена
Amica WA3S712BLiSHB цена
Skalbimo mašina AMICA WA3S712BLiSHB |
|
393.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
393.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica WA3S712BLiSHBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 458.0 € |
|
394.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina AMICA WA3S712BLiSHB |
|
393.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
393.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica WA3S712BLiSHBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 458.0 € |
|
394.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
AMICA WA3S712BLiSHB washing machine |
|
429.68 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
429.68 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Wa3s712blishb |
|
518.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
518.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 09:00
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 5906006941758 |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 49.7cm |
| Inverterinis variklis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |
































