Šaldytuvas Amica UVKSS 351 901 цена
Šaldytuvas Amica UVKSS 351 901 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006950743 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 92kwh |
| Bendra talpa | 135l |
| Šaldytuvo talpa | 135l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | led apšvietimas |
| Plotis | 59.6cm |
| Aukštis | 81.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 28kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Показать больше | |





















