Šaldytuvas Amica UKSX 361 901 цена
Šaldytuvas Amica UKSX 361 901 цена
Amica UKSX 361 901 UB-Kühlschrank E 95/16L 82cm Festtür Inverter | 1195028 | 590.. |
|
367.90 €
|
B магазин multo.eu |
Amica šaldytuvas-šaldiklis Montuojama um130.3i(e)больше |
|
369.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
369.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fridge-freezer UM130.3i(E) |
|
376.61 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
376.61 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica UKSX 361 901Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 416.0 € |
|
380.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy UM130.3i(E) | 1195028 | 5906006950286 |
|
408.85 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 01:36
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006950286 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 147kwh |
| Bendra talpa | 111l |
| Šaldytuvo talpa | 95l |
| Šaldiklio talpa | 16l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 2.6kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | atidarytų durų aliarmas |
| Plotis | 59.6cm |
| Aukštis | 82.5cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 31.5kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Показать больше | |






















