Gartraukis Amica OSC5212B цена
Gartraukis Amica OSC5212B цена
Amica OSC5212B cooker hood |
|
61.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
61.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Amica OSC5212B |
|
72.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
72.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica OSC5212B gartraukis Įmontuojama Juoda 171 m³/h |
|
81.26 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
81.26 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:53
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5906006931230 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 42kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 23.7 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 62 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 171m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 53db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.55w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 470cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 12mm |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |































