Amica Ora VM1033 цена
Amica Ora VM1033 цена
Amica Dulkių Siurblys Vm1033 Ora |
|
60.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
60.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Dulkių siurblys Amica Ora VM 1033 balta |
|
63.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
63.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Dulkių siurblys Amica Ora Vm1033 dulkių siurblys su maišeliuKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.99 € |
|
65.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 00:27
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 5906006902094 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 800w |
| Įsiurbimo galia | 100w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | d |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 12cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0,4 ll |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | antgalis apmušalams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Kita informacija | be maišelio; cikloninė sistema; plaunamas hepa filtras; guminė apsauga nuo nešvarumų iškritimo. |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | d |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | airclean |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |


















