Gartraukis Amica OMC6451B цена
Gartraukis Amica OMC6451B цена
Amica OMC6451B HCKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 343.0 € |
|
295.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas AMICA OMC6451B HCLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
298.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Built-in hood OMC6451B HC |
|
272.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
272.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica Gartraukis Montuojama omc6451b hcбольше |
|
276.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
276.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica OMC6451B HCKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 343.0 € |
|
295.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas AMICA OMC6451B HCLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
298.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Amica 1193714 |
|
355.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
355.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 01:16
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5906006937140 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 47.4kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 29cm |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150 mmmm |
| Svoris | 9.5kg |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |





























