Šaldiklis Amica FS098.3 цена
Šaldiklis Amica FS098.3 цена
Amica GT 311 105 W freezer Chest freezer Freestanding 99 L E White |
|
243.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
243.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica GT 311 105 W šaldiklis Šaldiklis su skrynia Laisvai pastatomas 99 L E Balt.. |
|
249.51 €
|
B магазин freyo.lt |
Šaldiklis Amica FS098.3 |
|
255.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
255.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica FS098.3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 286.0 € |
|
255.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 01:11
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 5906006937928 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 228kwh |
| Bendra talpa | 99l |
| Temperatūra | -18 / -24 |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 17val. |
| Užšaldymo galia | 4.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85.4cm |
| Plotis | 54.5cm |
| Gylis | 55.9cm |
| Svoris | 27kg |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | 1 krepšys; temperatūros reguliavimas; latakėlis tirpsmo vandeniui nutekėti |
| Показать больше | |


























