Šaldytuvas Amica FK2425.4UNT(E) цена
Šaldytuvas Amica FK2425.4UNT(E) цена
Amica FK2425.4UNT(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 398.0 € |
|
350.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
AMICA FK2425.4UNT(E) šaldytuvas-šaldiklis derinys |
|
350.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
350.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas AMICA FK2425.4UNT(E)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
365.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
AMICA FK2425.4UNT(E) fridge-freezer combination | 1194341 | 5906006943417 |
|
341.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Šaldytuvas Amica FK2425.4UNT(E)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
350.80 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
350.80 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Amica FK2425.4UNT(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 398.0 € |
|
350.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
AMICA FK2425.4UNT(E) šaldytuvas-šaldiklis derinys |
|
350.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
350.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas AMICA FK2425.4UNT(E)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
365.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Amica FK2425.4UNT(E)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
365.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
365.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis AMICA FK2425.4UNT(E) |
|
376.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
376.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldiklis Amica Chłodziarko-zamrażarka FK2425.4UNT(E) | FK2425.4UNT(E) | 5906006.. |
|
411.90 €
|
B магазин enter24.eu |
AMICA FK2425.4UNT(E) fridge-freezer combination |
|
412.11 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
412.11 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 07:15
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006943417 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 262kwh |
| Bendra talpa | 227l |
| Šaldytuvo talpa | 153l |
| Šaldiklio talpa | 74l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 159.3cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 48kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |




























