Šaldytuvas Amica BK2665.4 цена
Šaldytuvas Amica BK2665.4 цена
Amica šaldytuvas-šaldiklis Montuojama bk2665.4i(e) |
|
439.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
439.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fridge-freezer BK2665.4i(E) |
|
473.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
473.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-02 00:52
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006711467 |
| Gamintojo kodas | bk2665.4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 252kwh |
| Bendra talpa | 148l |
| Šaldytuvo talpa | 148l |
| Šaldiklio talpa | 60l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 157cm |
| Gylis | 54cm |
| Svoris | 47.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |


























