Viryklė Amica 57IE3.323HTA цена
Viryklė Amica 57IE3.323HTA цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | ELEKTROMARKET |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5906006586607 |
| Gamintojo kodas | 57ie3.323htad |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95.1 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Показать больше | |


























