Viryklė Amica 510GE3.33ZpQ цена
Viryklė Amica 510GE3.33ZpQ цена
Amica Kitchen 510ge3.33zpqw 54139 |
|
313.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
313.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Cooker 510GE3.33ZpQ(W) |
|
362.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
362.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Elektrinė viryklė Amica 510GE3.33ZpQ (W) |
|
362.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
362.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 01:38
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5906006541392 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | dujinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | - |
| Orkaitės tūris | 62l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | grilis, atitirpinimo funkcija |
| Orkaitės durų stiklai | 3 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Показать больше | |



























