Amber-Line Zero цена
Amber-Line Zero цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | AMBER-LINE |
| Категория | Бензиновые газонокосилки |
| Продукт код | 4772100000278 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | 4200w |
| Galia | 5.7ag |
| Darbinis tūris | 196cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 51cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Max. pjovimo aukštis | 100mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 37kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Показать больше | |



















