Amber Line S-Class B&S 750EX цена
Amber Line S-Class B&S 750EX цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | AMBER-LINE |
| Категория | Бензиновые газонокосилки |
| Продукт код | 4772100000148 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | Benzininės vejapjovės |
| Eiga | Savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | 2800W |
| Galia | 3.75AG |
| Darbinis tūris | 161cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -V |
| Akumuliatoriaus talpa | -Ah |
| Pjovimo plotis | 51cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Max. pjovimo aukštis | 100mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | Plieninis |
| Svoris | 36.6kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Показать больше | |



















