Allview Soul X10 цена
Allview Soul X10 цена
Allview Soul X10 Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.67 eur/mėn |
|
159.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
159.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Allview X10 Soul Black Sparkle 6.5 " TFT IPS Helio A22 .. |
|
166.25 €
|
B магазин topocentras.lt |
Allview Soul X10 (Black Sparkled) Dual SIM 6.52“ TFT IPS 720x1600/2GHz/128GB/6GB.. |
|
178.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
178.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:22
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 5948790018261 |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4100 |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | MediaTek Helio P22 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | HD-IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.5 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 256 |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | - |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 185 |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Anglų |
| Kolekcija | AllView Soul X10 |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 48 MP |
| SIM kortelės tipas | Dual SIM |
| Kilmės šalis | - |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| Показать больше | |


































